שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

מהי הדרך היעילה ביותר למניעת התקרחות?

יש האומרים כי למראה השיער שלנו יש השפעה גבוהה על רמת הביטחון והדימוי העצמי. קבוצת האנשים החווים התקרחות בשיער מתחלקת ל- 2. יש כאלה שרוצים לטפל בהתקרחות כי זה מפריע להם, ויש כאלה שנהנים מהמראה החדש ואוהבים את הקרחת החדשה שלהם. 

אם גם אתם נמנים עם הקבוצה הרוצה לטפל בהתקרחות המאמר נכתב בדיוק עבורכם. נתחיל בכך כי ישנם גורמים שונים שמשפיעים על נשירת השיער.  קיימים טיפולים שונים המסייעים בנשירה עצמה וטיפולים המונעים אותה. למעשה, סוגי הטיפולים בתופעת ההתקרחות מתחלקים לשלושה סוגים כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה:

 1. נטילת כדורים ומריחת תכשירים המכילים רכיבים פעילים וכימיקלים המעודדים עצירה של תהליך ההתקרחות.
 • יתרונות – רוב השיטות הללו אכן יעילות ומסייעות למנוע את תהליך הנשירה המתקדם ותוך מספר שבועות נראה עצירה.
 • חסרונות – לטווח הארוך השיטות הללו לא יעילות וכשאנו מפסיקים את הטיפול הנשירה ממשיכה. בנוסף, מכיון והתכשירים הללו מכילים כל מיני רכיבים שאינם טבעיים, זה עלול להוביל להופעה של תופעות לוואי לא נעימות כלל וכלל. 
 1. פעולות כירורגיות כמו השתלת שיער.
 • יתרונות – פותר את הבעיה.
 • חסרונות – מראה לא טבעי, מאוד יקר, פעולה כירורגית לכל דבר המלווה בסיכונים. 
 1. טיפול טבעי בנשירת שיער והתקרחות 
 • יתרונות – ללא תופעות לוואי, ללא תסמינים, לעתים יעיל, לעתים פחות, תלוי בסוג הטיפול. 
 • חסרונות – דורש התדמה וסבלנות לאורך זמן. 

מה עוד אפשר לעשות כדי למנוע התקרחות?

לפני שנספר לכם על כמה דרכים שיסייעו לכם לטפל בתופעה, חשוב להבין למה זה בכלל קורה. הסיבה העיקרית והנפוצה ביותר לנשירת שיער מכונה נשירת שיער אנדרוגנטית. רוב הגברים שחווים את התהליך הם בין גיל 20 לגיל 40 ואצל נשים זה מגיע לרוב בגיל המעבר בשילוב שינויים הורמונליים אחרים. התהליך מבוסס על המרה של הורמונים זכריים הנמצאים בשני המינים שהופכים להורמון פעיל בשם DHT. אותו הורמון פוגע בזקיקי השיער מה שמוביל לנשירה ואז להתקרחות חלקית או מלאה. 

אז מה עושים?

 1. וודאו שרמות הברזל בדם שלכם תקינות – מחסור ברזל עלול לעודד נשירה ולכן כדאי אחת לשנה, בהתאם למצבכם הרפואי כמובן לבצע בדיקת דם לניטור רמות הברזל. במידה ויש חוסרים חשוב לצרוך מזונות עשירים בברזל או לקחת תוסף. 
 2. וויטמינים מקבוצת B – מחסור בוויטמינים מקבוצת B, בעיקר ויטמין B12 או חומצה פולית עלולים להוביל לנשירת שיער אצל שני המינים. ניתן לצרוך באופן קבוע תוסף תזונה המכיל קומפלקס ויטמיני B. 
 3. מסכות, שמפו ופתרונות טבעיים אחרים- יש המון מוצרים שהוכחו כמסייעים לטיפול במניעת נשירה. ניתן לרקוח מסכה בבית או לרכוש מוצרים המבוססים על אותם רכיבים כמו עלי מרווה, רוזמין, שמן קוקוס, שמן זית ואפילו ביצים. 

על שורשים שמעתם?

מדובר במהפכה חסרת תקדים. שילוב בין טיפול טבעי ייחודי המוגדר כפטנט לטיפול ביתי במכשיר מזורתפיה מסייע למנוע נשירה והתקרחות אצל גברים. נסו ולא תתאכזבו!

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

נשירת שיער נשים
blog

נשירת שיער נשים טיפול טבעי

סובלת מנשירת שיער? מתוסכלת מזה שאין לך פתרון? הגעת למקום הנכון, קבלי את כל מה שחשוב לדעת על טיפול טבעי לנשירת שיער אצל נשים. נשירת