שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול בנשירת שיער חמורה

נשירת שיער הוא משהו שרבים ורבות מאיתנו חווים וחוות במהלך החיים. בעוד יש נשירות שהן זמניות ונגרמות כתוצאה משינויים באורח החיים שלנו או בתקופות מסוימות כמו תקופות סטרס, לאחר לידה וכדומה, יש נשירות כרוניות המבוססות על מצב גנטי נתון והן מחמירות ככל שהזמן עובר. במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם את הסיבות העיקריות הגורמות לנשירת שיער חמורה ועל דרכי הטיפול בה. 

צביעת השיער גורמת לנזק בטווח הארוך

אם הרצון שלכם הוא להשאיר את השיער בריא, בוהק ומלא, עדיף להימנע מצביעת שיער. צביעה של השיער גורמת לפגיעה בחלבון הנקרא קרטין שאחראי על חוזק ובריאות השיער. במקביל, חומרי צבע שונים גורמים לפגיעה בעור הקרקפת, לתהליכים דלקתיים ואף להתקרחות. 

שוחים בבריכה? הקפידו לשים כובע ואפילו מסכה לפני

הכלור שבבריכה פוגע בבריאות השיער וגם החשיפה לשמש לא ממש עוזרת לשמור עליו. לכן, לפני שאתם נחשפים לבריכה ולשמש, כדאי למרוח מעט מסכה לשיער ולחבוש כובע ים. 

כמה לחפוף?

זה נכון שככל שהשיער והקרקפת שלנו יותר שמנוניים, הדרישה היא לחפיפה יומיומית. יחד עם זאת, ככל שאנו מתקדמים בגיל, הקרקפת מפרישה פחות חומרי סיכה והלחות הטבעית של השיער נפגעת. אם השיער שלכם יבש, מומלץ שלא לחפוף בכל יום ואם הוא שמן, ככל שמתקדמים בגיל, כדאי להפחית בכמות החפיפות. כשחופפים עם שמפו, מומלץ לעסות את הקרקפת ולא את השיער עצמו משום שזה מייבש את השיער. מומלץ לבחור במסכה איכותית אותה מורחים על השיער ולא על הקרקפת. 

ומה לגבי התקרחות שמקורה גנים?

מדובר באחת התופעות הכי נפוצות הן עבור גברים והן עבור נשים. שילוב בין תהליכים הורמונליים לאנזים המעודד את תהליך ההתקרחות, בעיקר אצל גברים פוגע בזקיקי השיער ומוביל לנשירת שיער מוגברת.

יש כל מיני דרכים למנוע ולטפל בנשירה שיער אבל אחד הדברים הכי חשובים בנושא הוא לעשות את זה בזמן. אם נמשיך להמתין שהשיער ינשור, הסיכוי להחזיר את הצמיחה המחודשת קטן ככל שהזמן עובר. מומלץ לבחור בשיטה טבעית שאיננה משלבת כימיקלים וחומרים אשר גורמים לנזק בטווח הארוך ולהיווצרות של תסמינים ותופעות לוואי. 

על ”שורשים“ שמעתם?

מדובר בשיטה ייחודית שניצחה את הנשירה ומתאימה לגברים החווים את תופעת ההתקרחות. שילוב בין פורמולה טבעית ייחודית המסייעת לבלום את האנזים הגורם לתהליך הנשירה לצד טיפול במכשיר מזותרפיה המסייע להזרים את הדם ולחדש את צמיחת זקיקי השיער מביא לתוצאות מדהימות. הפטנט מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות, אינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים והכי חשוב, זה פשוט עובד בהתחייבות. כל מה שצריך זה להקפיד על הטיפול: חפיפה בשמפו טבעי של ”שורשים“, שימוש בפורמולה והקפדה על טיפול המזותרפיה במשך 10 חודשים, והשיער שלכם כמו חדש, צומח ובריא.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

נשירת שיער נשים
blog

נשירת שיער נשים טיפול טבעי

סובלת מנשירת שיער? מתוסכלת מזה שאין לך פתרון? הגעת למקום הנכון, קבלי את כל מה שחשוב לדעת על טיפול טבעי לנשירת שיער אצל נשים. נשירת