שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

תמצית קורנית לנשירת שיער

תמצית קורנית לנשירת שיער

גם האדם הבריא ביותר מאבד ביום בממוצע בין חמישים ל-מאה שיערות ביום. כאשר כמות השערות היומית שנושרת היא מעל למאה סביר להניח שאתם סובלים מנשירת שיער. יחד עם זאת, זה לא סוף העולם וישנם לא מעט דרכים לטפל בנשירת שיער בצורה טבעית וללא התערבות חיצונית וכימית. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם למנוע נשירת שיער.

הימנעו מטיפולים כימיים

טיפולים אלו פחות נפוצים אצל גברים ויותר נפוצים אצל נשים, טיפולים כימיים כמו צביעת שיער, חמצון השיער ואף החלקת השיער כוללים לא מעט חומרים כימיים אשר באים במגע עם הקרקפת והשיער ויכולים לגרום לנשירת שיער. מגע של החומרים הכימיים עם השיער גורם בלא מעט מן המקרים לשיער שביר יותר, חלש יותר ולעיתים אף לבעיות עור בקרקפת כתוצאה משילוב של חום קיצוני יחד עם חומרים כימיים. אנו ממליצים להימנע ככל שניתן מטיפולים אלו, או לחילופין להפחית בכמות הביקורים על מנת להבטיח כי השיער שלכם ישאר מלא וחזק לאורך זמן.

בצעו פעילות גופנית

פעילות גופנית עוזרת לשפר בצורה משמעותית את זרימת הדם בגוף ומפנה בצורה עקבית ומהירה רעלים מן הגוף. מעבר לפן הבריאותי בו אנו ממליצים לשלב פעילות גופנית לפחות 3 פעמים בשבוע אנו רואים כי ישנם יתרונות גם בכל הקשור לנשירת שיער. כאשר מתקיימת סירקולציה טובה יותר של הדם אנו רואים כי השיער שלנו הופך לחזק יותר ובריא הרבה יותר. כמו כן, ישנם לא מעט תרגילים אשר עוזרים לזרימת הדם באזור הקרקפת – לדוגמת עמידת נר, שכיבה על מזרן ועוד.

לשמור על השיער דרך תזונה נכונה ובריאה

דרך נוספת לשמור על השיער מפני נשירת שיער היא דרך תזונה נכונה, בריאה ומותאמת אישית. כאשר אנחנו מדברים על תזונה נכונה אנו מדברים על תזונה אשר מותאמת במיוחד עבורכם המכילה את כמות החלבון היומית הנדרשת לצד כמות נכונה של סיבים תזונתיים, ויטמינים ואף פחמימות. אנו לא נמליץ לכם על “תפריט תזונה” מיוחד מאחר וכל אדם צריך תפריט אחר בהתאם לגובה, משקל, רגישויות ורמת הפעילות היומית שלנו אך אנחנו כן נמליץ להיעזר בדיאטן מומחה – מעבר לשמירה על השיער אתם נותנים לגוף שלכם מעטפת שלמה והופכים אותו לבריא וחזק הרבה יותר.

תמצית קורנית לנשירת שיער

ישנם לא מעט תמציות המופקות מעשבים ועלים שונים אשר יכולים לעזור לנו למנוע נשירת שיער. קורנית או בשמה המוכר יותר “טימין” היא למעשה עשב אשר יכול לתרום לא מעט בכל הקשור לנשירת שיער. מדובר בעשב אשר יכול לעזור לנו לווסת בצורה נכונה את ייצור השמן בקרקפת, לסלק קשקשים ולגרום לאיזון בעור הקרקפת שהיה כל כך חסר לנו. מאחר ומדובר בתרופה טבעית אנו לא רואים שום תופעות לוואי או בעיות נלוות. תמצית קורנית לנשירת שיער היא בחירתם הטבעית של לא מעט אנשים.

שורשים: זה הזמן לעצור את ההתקרחות בזמן

אם הגעת לפה סימן שאתה מתחיל תהליכי התקרחות, שורשים פיתחה פורמולה ייחודית הרשום על שמה כפטנט המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער ואף מעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. אנו מאמינים שניסית לא מעט תרופות סבתא, תרופות כימיות, לקחת המלצות מהחבר ההוא ומהשכן ההוא. כל אלו גורמים לך להיות די סקפטי – אנחנו לגמרי מבינים ואנו מזמינים אותך לנסות פורמולה אשר שינתה את החיים למעלה מ-16,000 מטופלים מרוצים!

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Hair Grow

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא

שמן מנטה לנשירת שיער
Hair Grow

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה