שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

לקחת את החיים בידיים – לא לתת לאיבוד השיער לנצח

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שהתחלתם לאבד שיער בגיל צעיר. יכול להיות גם שאיבדתם את הביטחון העצמי, נלחצתם, ואף נהייתם מדוכאים עקב חוסר אונים שבהתמודדות עם איבוד השיער. אך לא עוד – עם הטיפול החדש מבית חברת “שורשים”, תוכלו לעצור את התהליך, ואף להחזיר את השיער לראשכם, ובכך להשיג את הדבר החשוב מכל – את השליטה בחייכם, בחזרה.

מה אפשר לעשות?

אז נכון, אין מנוס, תיאלצו לגשת למכון לטיפול בנשירת שיער, אך זה לא הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות.

איבוד שיער בגיל צעיר נובעת במרבית המקרים מרקע גנטי במשפחה, אבל מחקרים רבים בשנים האחרונות מראים שדור הגברים הצעירים הנוכחי מאבד משיערו אף מהר יותר מהדורות הקודמים. הסיבה ככל הנראה תלויה במספר גורמים, הנחשבים ייחודים לזמנינו, וביניהן מתח רב, תזונה לא בריאה, ומוצרי השיער רבים המכילים מלחים וכימיקלים. ייתכן שישנם גורמים נוספים, ולכן תמיד כדאי להיוועץ באנשי מקצוע, אך הגורמים הללו הם כאלו שאתם יכולים להשפיע עליהם. למשל, להשתמש במוצרי שיער משקמים המתאימים במיוחד לאיבוד שיער, או לכל הפחות להימנע ממלחים וכימיקלים בשמפו שלכם. בנוסף, שינויי תזונה יכולים משמעותית לחזק את השיער, ובכללי להוסיף לכם לאנרגיות ולחיוניות. כמובן, גם כאן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, ולברר על דיאטה מתאימה אישית עבורכם, אבל בכללי כדאי לאכול יותר פירות וירקות, להפחית כמה שאפשר עם מזון קפוא או מוכן מראש, ולבקר את כמות השומנים והסוכרים שמכניסים לגוף.

לבקש עזרה

גברים רבים חוששים לפנות למכונים וחברות המסייעים בשיקום השיער, מתוך בושה או הרגשת תבוסה. לכן, חשוב מאד שתדעו, שאתם לא לבד. אינספור גברים צעירים, במיוחד בישראל, סובלים מנשירת שיער בגיל צעיר, ואין שום דבר להתבייש בו. להודות שאתם זקוקים לטיפול זו לא הודאה בתבוסה, אלא לקיחת המושכות של החיים שלכם, הביטחון העצמי שלכם, והעתיד שלכם – בידיים שלכם.

מה אפשר לעשות? כשאתם פונים למכון כזה או אחר, וודאו שמציעים לכם אחריות כלשהי. המוצר לא עובד? אתם מקבלים, למשל, סכום מסוים בחזרה. מכונים רבים מנצלים את הנואשות של קהל היעד שלהם, ופשוט לוקחים מהם את הכסף בלי לתת תוצאות. לכן, מאוד חשוב שלפני הכול – תשמרו על עצמכם. עכשיו, רק צריך למצוא מוצר שיעשה את העבודה.

“שורשים” – כאן בשבילכם

חברת “שורשים” הוקמה למען מטרה אחת בלבד, והיא לעזור לכם. החברה מייצרת מוצרים להתמודדות עם אובדן השיער, ומבטיחה הטבה במצב תוך תשעים יום, מקסימום. ואם אין תוצאות? אתם שולחים את המוצר לחברה, ומקבלים את הכסף בחזרה. מי מחליט אם אין תוצאות? אך ורק אתם, אך עד כה הסטטיסטיקות שפרסמה החברה לגבי מספר הלקוחות שלא החזירו את המוצר נראית מאד מעודדת.

“שורשים” לא רק נותנת לכם תוצאות, היא נותנת לכם את האפשרות לבקר, להתנסות, ובקיצור – שמה את השליטה, והביטחון, בידיים שלכם.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.