שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא ידענו שהוא קשור איכשהו אל השיער שלנו. לא מעט אנשים הסובלים מנשירת שיער מגלים כי דווקא הצמח שנמצא אצל כולנו במזווה הוא בעל מספר תכונות חיוניות אשר יכולות לתרום לכם לא מעט לחיזוק השיער ובמקרים של נשירת שיער. זה הזמן להכיר רוזמרין קצת אחרת.

זה הזמן להכיר: רוזמרין

רוזמרין הוא צמח רב שנתי ונחשב לאחד הצמחים הפופולריים ביותר במדינת ישראל. השימוש ברוזמרין החל עוד בעת העתיקה ולא מעט תרבויות וקבוצות אתניות מייחסות לו לא מעט סגולות וכוחות שונים. בעולם הרפואה הקונבנציונלית אנו רואים שמשתמשים בו ללא מעט מקרים: מיגרנות, לחץ, חרדה, סטרס, בעיות עיכול ואפילו על מנת לזרז תהליכים בקרקפת ולחזק את שערות הראש שלנו. 

תמצית עלי רוזמרין לנשירת שיער

הכנת תמצית עלי רוזמרין לנשירת שיער היא לא מלאכה כל כך קשה, למעשה ניתן להכין חליטת רוזמרין אשר יכולה לעזור לכם לא מעט לחזק את נשירת השיער שלכם ולהשפיע בצורה חיובית על הקרקפת תוך כדי חיזוק סיב השיערה. אז איך בעצם מכינים תמצית עלי רוזמרין?

  • שלב ההכנה

שלב ההכנה הוא מאוד פשוט ולא מצריך מכם יותר מדי יודע, בתור התחלה תצטרכו לקחת מספר ענפי רוזמרין ולקלף מהם לאט ובזהירות את כל העלים. לאחר מכן להכניס את כל ענפי הרוזמרין אל סיר מים חמים עד לכדי נקודת רתיחה. לאחר שהגעתם לרתיחה מלאה של מספר דקות רצופות תכבו את הגז ותתנו לעלי הרוזמרין לנוח בתוך הסיר למשך 24-36 שעות בכדי שיוכלו להצטנן מן הרתיחה החמה. לאחר 24-36 שעות הוציאו את כל העלים והעבירו אותם לכלי ייעודי – צנצנת, קופסה, בקבוק, או אפילו שקית וואקום. יש לשמור את כלי האחסון במקום מוצל וקר (מקרר לדוגמא).

  • שלב השימוש

יש להשתמש בתמצית עלי רוזמרין לנשירת שיער לאחר חפיפה או לאחר הרטבת שיער. למעשה, לאחר כל אחת מן הפעולות האלו יש לקחת את חליטת הרוזמרין ו”לצקת” אותה לאט ובזהירות על גבי כל השיער, לאחר מכן אנו ממליצים לעבור עם הידיים לאורך כל השיער והקרקפת ולתת לתמצית עלי הרוזמרין לחלחל בכל השיער, יחד עם זאת אנו ממליצים לכם להשתמש בחליטה ממש כמו בפעולה של “מרכך שיער” ולהשתמש בה גם על קצוות השיער. 

  • לאחר השימוש

לאחר השימוש אין לשטוף את השיער על מנת לתת לרוזמרין לחלחל אל סיב השיערה והקרקפת, כמו כן אנו ממליצים על מנת “לחזק” את הסגולות של הרוזמרין להניח כיסוי ראש ו/או מגבת על גבי הראש ולמשך כ – 15 דקות. 

  • שלב החיוך

זה השלב שאתם מבינים שסבלנות משתלמת ואתם מתחילים לחייך, השיער שלכם מרגיש מלא ברק והשיערה חזקה מאי פעם. כמו כן, תהליכי הקרקפת עובדים בצורה מהירה אף יותר ונשירת השיער מתחילה לאט לאט להצטמצם.

שורשים: הפתרון הטבעי להתקרחות בשיער

ניתן למצוא בשוק לא מעט תרופות סבתא ופתרונות להתקרחות בשיער, שורשים הוא אחד הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר בשוק. עם למעלה מ – 16,000 לקוחות מרוצים ניתן לראות כי הפורמולה הייחודית שנרקחה על ידי אילן רפאלי דרך 100% רכיבים טבעיים מצליחה לעמוד במבחן פעם אחר פעם. בעזרת טיפול ביתי יום-יומי ובתוך 90 ימים תוכלו לראות תוצאות הנראות לעין – לשקם שיער דליל, לחדש ולעבות זקיקי שיער ולעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים.

בוחרים נכון – בוחרים שורשים!

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Hair Grow

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא

שמן מנטה לנשירת שיער
Hair Grow

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה