שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול טבעי בנשירת שיער – יש דבר כזה?

אם הגעת לכאן כנראה שגם אתה ניסית מגוון של טיפולים לנשירת השיער שלך וגם אתה התאכזבת בכל פעם מחדש. לא רק שלא ראית תוצאות חיוביות שישפרו את המצב, אלא גם אולי חווית תופעות לוואי ותסמינים כאלה ואחרים. 

אז נעים להכיר. ”שורשים“. הטיפול הטבעי בנשירת שיער שפשוט עובד. הטיפול כולל ייעוץ מטעם המומחים של שורשים והוא משלב 100% רכיבים טבעיים בלבד. אם תימצא מתאים תראה איך תוך 60 ימים בלבד הנשירה נפסקת ואיך תוך 90 ימים השיער שלך מתחזק ומתעבה מחדש. 

נשירת שיער – למה זה בכלל קורה? 

למעשה, למעלה מ-80% מהגברים יחוו נשירת שיער במהלך החיים שלהם. 1 מכל 4 גברים מתחיל לאבד שיער כבר בשנות ה-20 לחייו. ברגע שגיל 40 מגיע, הנשירה עוברת לכל 1 מתוך 2 גברים. מדובר בעצם בהידלדלות של השיער בחלק העליון של הקרקפת ובמפרצים. אובדן השיער יכול להיגרם ממגוון של סיבות כמו למשל מצב הנקרא Androgenetic Alopecia. המקור של התקרחות זו היא בגנטיקה ובתהליכים הורמונליים המתרחשים בגוף באופן טבעי. 

זה יכול לבוא מאמא, מאבא. במקרים מסוימים הגן הזה מדלג דור במקרים מסוימים. קיימת סוג של רגישות להורמון בשם דהידרוטסטוסטרון שהוא נגזרת של הורמון המין הגברי טסטוסטרון. מדובר בתהליך כימי בו אנזים בשם Reductase-Alpha-5  הופך את הטסטוסטרון ל דהידרוטסטוסטרון ואז נוצר תהליך ההתקרחות. יש עוד סיבות להתקרחות אצל גברים אבל הן פחות נפוצות. 

למה כולם מנסים למצוא לזה פתרון?

משום שגברים רבים מרגישים שאובדן השיער פוגע בדימוי ובבטחון העצמי שלהם. הם לא שלמים עם המראה המקריח ולכן הם מנסים למנוע את זה ומחפשים מגוון של טיפולים. 

מדוע רוב הטיפולים לא עוזרים?

משום שהם זמניים ולא פותרים את הבעיה מהשורש. בנוסף, חלק מהטיפולים הם בעצם תרופות המונעים את אותם תהליכים הורמונליים והם גורמים להיווצרות של תופעות לוואי ותסמינים איתם רוב הגברים לא מסוגלים להתמודד ואז הם פשוט מפסיקים את הטיפול. 

”שורשים“ – מה זה בכלל?

”שורשים“ מוגדר כפטנט בינלאומי פורץ דרך. מדובר בפורמולה 100% טבעית, כזו שכל אחד יכול להשתמש בה בבית שלו והבשורה המדהימה ביותר היא שזה לא כולל תופעות לוואי. 

מה זה כולל?

  • 10 בקבוקי ספריי של שורשים
  • רולר מזותרפיה איכותי
  • מדריך שימוש בערכה
  • ליווי ל-3 חודשים מלאים ממומחה של שורשים 
  • תעודת אחריות מלאה – אם לא תראה תוצאות תוך 90 ימים, כספך יוחזר 

לסיכום, אם גם אתה מתמודד עם נשירת שיער ואתה רוצה לגלות את השיטה שפשוט תעזור לך, אתה מוזמן להצטרף לשורשים, ולשנות את איכות החיים שלך.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.