שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

שמן מנטה לנשירת שיער

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה לאופנה וניתן להגיד היום בפה מלא שהוא חזר בחזרה אל העולם שלנו ובגדול. שמן המנטה בעל סגולות רבות, ביניהם ניתן לראות לא מעט חומרים אנטי דלקתיים, משככי כאבים ואף בעל יתרונות לטיפול בבעיות שיער וקרקפת. על מנת לא להשאיר אתכם בערפל החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות שמן המנטה ולמה הוא יעיל לשיער שלכם.

הכר את שמן המנטה

מנטה הוא למעשה זן של צמח הנענע ומנטת מים, כאשר אנו לוקחים את חלקי הצמח אנו מזקקים שמנים אתריים אשר מכילים הרכב מנטול שיכול להגיע עד ל – 50%. 

מינוקסידיל או שמן מנטה

לא מעט גברים הסובלים מנשירת שיער שמעו על “מינוקסידיל”, מינוקסידיל היא למעשה תרופה כימית אשר יש לשים על קרקפת השיער במטרה להגביר את צמיחת השיער ו/או למנוע נשירת שיער. לא מעט מחקרים הוכיחו כי שמן מנטה יעיל אף יותר מתמיסת מינוקסידיל, יחד עם זאת מדובר בחומר המופק מהטבע וללא תופעות לוואי כלל לעומת מינוקסידיל.

שמן המנטה למעשה מרחיב את כלי הדם השונים באזור הקרקפת וכתוצאה מכך ניתן לראות זרימת דם מוגברת בסביבת זקיקי השיער מה שגורם בטווח הרחוק לעצירת הנשירה ואף צמיחת שיער מחודשת.

לא רק נשירת שיער: בעלת יכולת חיטוי גבוהה

כאשר אנחנו מדברים על שמן מנטה לנשירת שיער אנו לא מדברים על השימוש היחידי, כאשר אנו נכנסים לעובי הקורה אנו רואים לא מעט מחקרים המוכיחים כי שמן המנטה בעל יכולות קוסמיות של ממש לטפל בפטריות, בקטריות, עודפים של שומן המצויים בקרקפת, תאי עור מתים והרשימה כמובן עוד ארוכה. מריחה של שמן המנטה על השיער תעזור לכם להילחם בתאי העור המתים, עודפים של שומן ודלקות פטרייתית הנמצאות על הקרקפת שלכם. כך שמצד אחד ניתן לראות שהיא מסייעת לנשירת שיער היות והיא מרחיבה את כלי הדם ומהצד השני מנקה את כל הפסולת ובונה קרקע פורה לצמיחה מחודשת של שיער.

למעלה מ – 80% מן הגברים יסבלו בשלב כזה או אחר בחיים שלהם מנשירת שיער, אצלנו בשורשים אנחנו מבינים לליבם והחלטנו לשים למטרה לקדם את המודעות והידע בתחום נשירת השיער תוך כדי העשרה בתכנים איכותיים ואינפורמטיביים. אנחנו מאמינים כי לכל גבר יש את הזכות לקבל טיפול איכותי ומהימן בכל הקשור לנשירת שיער ואנו פה על מנת לענות על המענה הזה יחד עם המלצות ואף תכשירים ייעודיים.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Hair Grow

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא

שמן מנטה לנשירת שיער
Hair Grow

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה