שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

איך למנוע נשירת שיער – מהן השיטות שעובדות?

השוק מציע אינספור שיטות וטיפולים למניעה וטיפול בנשירת שיער והתקרחות גברית. חלק מהשיטות לא יעילות כל וכלל, חלקן תורמות לטיפול אך גורמות על הדרך להופעה של תסמינים ותופעות לוואי לצד כמה טיפולים שאכן מעודדים עצירה של הנשירה, אך לאו דווקא תורמים להתעבות שלו ולהחזרת הצמיחה של זקיקי השיער. לפני שנתאר כאן כמה מהשיטות שכן עובדות, חשוב להבין שהתקרחות טיפוסית היא לא מחלה ואין להתייחס אליה ככזאת, בין החווים התקרחות יש הנהנים מהמראה החדש שלהם ויש שפחות. אין תרופת קסם מה שכן יש אלו טיפולים שיכולים לסייע לעבות את השיער ולמנוע את ההידלדלות שלו. 

לפני שנתאר מה יכול לעבוד או עובד, מה פחות מומלץ?

  1. פרופסיה – תכשיר המסייע בעיכוב האנזים הגורם להיווצרות של הורמון הגורם לנשירה. הבעיה: תופעות לוואי רבות וכאשר מפסיקים את הטיפול, הנשירה חוזרת. חובה במרשם.
  2. מינוקסידיל – תכשיר אותו מורחים על העור ללא מרשם. יעיל אך רק בטווח הקצר משום שאחרי שמפסיקים את השימוש הנשירה שוב חוזרת. לחלק מהגברים גורם לתופעות לוואי. 
  3. השתלות שיער- הליך כירורגי ולא טבעי המלווה בסיכונים. 

מה כן מומלץ?

טיפול טבעי המשלב בין תכשיר ייחודי לבין מזותרפיה. מדובר למעשה בפורמולה ייחודית המכילה מגוון של צמחים וחומרים פעילים אשר מגבילים את הפעילות של אנזים 5 אלפא רדוקטאז שהוא האנזים שמוביל לעליה בייצור ההורמון ה- DHT. ההורמון הזה הוא זה שמוביל לתהליך הנשירה. ברגע שההורמון הזה יורד, מנוטרל הנזק שנגרם לזקיקי השיער ואז הנשירה מפסיקה. במקביל, מכשיר המזותרפיה מבצע פעולת דיקור על העור ומסייע בהגברת ייצור הקולגן בקרקפת מה שתורם להאיץ את תהליך החלפת השערות הפגומות בזקיקים חדשים הצומחים באופן תקין. 

שלבו שמפו טבעי למניעת נשירה

שמפו טבעי תורם לסילוק השומנים והרעלים שעל הקרקפת ומסייע בהפסקת תהליך הנשירה. 

הרגלים המעודדים נשירה 

פרט לטיפול שהוא 100% טבעי ואינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים ובמקביל מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, יש עוד כמה דברים שאפשר לעשות או יותר נכון להפסיק לעשות. 

  • מומלץ שלא לחפוף את השיער בכל יום – תהליך החפיפה מעודד נשירה. 
  • מומלץ שלא להבריש את השיער שהוא רטוב, אלא רק כאשר הוא מתייבש משום שכשמסרקים את השיער שהוא עדיין רטוב זה גורם לתלישה של השערות. מומלץ להבריש את השיער לפני המקלחת ולאחריה לייבש במגבת. 
  • תזונה מאוזנת – שלבו בתפריט רכיבים התורמים להיווצרות מחודשת של רכיבים חשובים כמו קרטין וקולגן. אכלו מזונות עשירים בחלבון והפחיתו מזונות עשירים בשומנים ופחמימות ריקות. 
  • בחרו מברשת איכותית – בחרו במברשת רכה ועדינה עם סיבים עבים. 
  • הפסיקו לעשן – אפקט העישון פוגע בזרימה תקינה של הדם ויוצר פגיעה בזקיקי השיער. 
  • הימנעו מתלישת שיערות לבנות – בעתיד הפעולה הזו יכולה לגרום לאזורים נטולי שיער.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

נשירת שיער נשים
blog

נשירת שיער נשים טיפול טבעי

סובלת מנשירת שיער? מתוסכלת מזה שאין לך פתרון? הגעת למקום הנכון, קבלי את כל מה שחשוב לדעת על טיפול טבעי לנשירת שיער אצל נשים. נשירת