שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

סובלים מהתקרחות? זה לא הסוף!

טיפול טבעי בנשירת שיער

אתה בחור צעיר, כנראה השתחררת לא מזמן או שאתה במהלך הלימודים, ולפתע אתה מגלה בקודקוד הראש נקודה קרחת, שמבחינתך מבשרת את תחילת הסוף. ישנם בחורים רבים וטובים כמוך, שסובלים מהתקרחות, אך יש פתרון – המוצר החדש של חברת “שורשים”.

מה חדש?

סביר להניח שכבר קראת וביררת על אינספור תכשירים ומכשירים להחזרת השיער, אז מה מיוחד דווקא במוצר של “שורשים”? המוצר המדובר הוא רולר בריאותי מיוחד, התוקף ישירות בעיות נפוצות הנוטות להחמיר את ההתקרחות, כמו הסרת רעלים ושומנים עודפים מהקרקפת, וכמובן מטפל בבעיית ההתקרחות בצורה ישירה. הרולר מכיל תמיסה טבעית המחלחלת ישירות לשורש השערה, ומסייעת בזרימת הדם, הזנת השיער והשפעה על התהליכים הביולוגים הגורמים להתקרחות. התוצאה – עיכוב הנשירה, ולעיתים קרובות אף שגשוג וצמיחה מחודשת של השיער.

למי זה מתאים?

מוצרים שונים מתאימים לאנשים שונים, אך מרבית המוצרים מתאימים לגברים שהתחילו להקריח לפני, לכל היותר, עשר שנים. לכן, חשוב להיות עם יד על הדופק, ועם יש חשד להתקרחות – ישר ללכת להתייעץ עם המומחים של “שורשים”. בתמורה, החברה מנהלת מדיניות החזרה, בה אם המוצר לא משפיע תוך תשעים יום, אתה מקבל את כספך בחזרה. המדיניות הזו נשמעת לא משתלמת לחברה, אבל עד כה יותר מ-80 אחוז מהמשתמשים לא החזירו את הערכה שלהם, ואף המשיכו ייעוץ וטיפול עם החברה לחיזוק היעילות.

מי הם “שורשים”?

חברת “שורשים” היא חברה חדשה ומבטיחה בעסקי שיקום השיער לגברים. החברה מאמינה בשילוב השימוש במוצריה יחד עם שינויים באורח החיים, בהתאמה למצב ורצונות הלקוח, מתוך האמונה שהתקרחות בגיל מוקדם היא לא תוצר של גנטיקה לבדה. התוצאה של השילוב המעניין הזה היא הרבה לקוחות מרוצים, שלא רק מקבלים ראש מלא שיער בחזרה, אלא גם משנים את חייהם לטובה, ולטווח הרחוק.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.