שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

נשירת שיער – טיפול טבעי

אם הגעתם לכאן, ודאי כבר ניסיתם מגוון של פתרונות לטיפול בנשירת שיער או טיפול בהתקרחות כאשר התוצאה בכולם הובילה אתכם לסף חדש של ייאוש. הבטחות לתוצאות הן משהו שגורם לרבים מאיתנו לנסות עוד מוצר ועוד מוצר, לפעמים יש תוצאות מזעריות ולפעמים בכלל לא. 

הרי נכון לעכשיו יש לכם חלום אחד. כל מה שאתם רוצים הוא פשוט לראות את השיער שלכם מתעבה, חוזר לחיים, רוצים להרגיש טוב עם עצמכם. רוצים להעביר את היד על הראש, להרגיש אותו, לחוש אותו וגם על הדרך להעלות איזה חיוך על הפנים. אז הגעתם למקום הנכון! פתרון לנשירת שיער של ”שורשים“ – הפורמולה הטבעית שמחזירה את השיער שלכם לחיים – באחריות.

 באנגלית התופעה של נשירת שיער לגברים מכונה Male Pattern Hair Loss או בקיצור MPHL – התקרחות גברית טיפוסית. יש לא מעט סיבות שיכולות להוביל לנשירת שיער כמו למשל סיבות פיזיולוגיות, סיבות סביבתיות, גנטיקה, סגנון חיים ועוד. למעשה, אם נקפיד לעשות כל מיני שינויים קטנים בחיים שלנו יש סיכוי גבוה שהשיער שלנו יתחזק. 

טיפול טבעי בנשירת שיער

נשירת שיער אצל גברים איך זה קורה?

ההורמון שכולם מדברים עליו בהקשר של נשירת שיער גברית נקרא DHT. הוא זה אשר תוקף את השקיקים של השיערות וגורם להם בהדרגה לנשור. לאורך זמן, מחזור הצמיחה האופטימלי של השיער נפגע, הזקיקים הפגומים הופכים להיות חלשים ומצומקים וזה מוביל לנשירה מוחלטת של זקיקים שאינם צומחים יותר. 

חשוב להבין כי מדובר בהורמון טבעי גברי המשמש לקשת רחבה של תפקידים פיזיולוגיים. ה- DHT הוא בעצם נגזרת פעילה של הורמון המוכר לכולנו טסטוסטרון ממנו נוצר אנזים 5 אלפא רדוקטאז. נמצא כי חומרים פעילים המסייעים לנטרל את פעילותו של האנזים, גורמת לירידה בהורמון ובכך מסייעים לשקם את זקיקי השיער. 

וכעת, לפורמולה הטבעית שלנו – ”שורשים“

הפורמולה של ”שורשים“ מהווה פריצת דרך בכל מה שקשור לטיפול בנשירת שיער בצורה טבעית בהתחייבות. עוד ועוד גברים שראלים כבר ניסו את השיטה שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והכל ללא תופעות לוואי וללא תסמינים נלווים. ”שורשים“ מסייעת לעבות את השיער הקיים, מחזקת את סיב השערה ומעודדת צמיחה מחודשת של זקיקי שיער קיימים. פורמולת ”שורשים“ הינה 100% טבעית וזה בעצם היתרון הכי גדול שלהף שכן בשונה ממוצרים רבים אחרים המובילים ליובש, קשקשים, שינויים הורמונליים ועוד, ”שורשים“ לא גורמת לזה כלל וכלל. 

“שורשים”, איך זה עובד?

הפתרון לנשירת שיער של ”שורשים“ מסייע בסילוק רעלים ועודפי שומן המצטברים בקרקפת, תורם להמרצה של מחזור הדם ומאפשר לרכיבים הפעילים לחדור ישירות אל זקיקי השיערות. השמפו של ”שורשים“ מסייע לשמור על איזון בחומציות התקינה של הקרקפת והתוצאה מובטחת. תוך 60 ימים בלבד הנשירה מפסיקה ותוך 90 יום השיער מתעבה. תוך תקופה של פחות משנה תוכלו להנות משיער בריא, מלא וחיוני. 

”שורשים“ – יתרונות הטיפול

  • אחריות מלאה ל-90 הימים הראשונים
  • פתרון לנשירת שיער ללא תופעות לוואי, ללא תסמינים 
  • קל לשימוש, כל אחד יכול
  • טיפול בנשירת שיער בצורה טבעית

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.