שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים

לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים

התקרחות גברית נחשבת לאחת מהתופעות הרפואיות האסתטיות הנפוצות בעולם. לאחר גיל ההתבגרות, אחוז גבוה מהגברים יתמודדו עם נסיגה של קו השיער הקדמי ובאזור המכונה הצדעיים.

ככל שהשנים עוברות, התופעה הופכת חריפה יותר, כאשר עד גיל 67, למעלה מ-80 מהגברים יחוו הידלדלות ניכרת בשיער והתקרחות. אם הגעת לכאן, וודאי ניסית מגוון שיטות לעצור את התופעה הזו, אך לא מצאת עדיין דרך בדוקה ויעילה לעשות זאת.

לפני שנספר לכם על הטיפול עצמו, חשוב להבין מדוע זה בכלל קורה. 

מחזוריות השיער

על הקרקפת צומחים זקיקי השיער והם עוברים מחזוריות הכוללת ארבעה שלבים: צמיחה, נסיגה, מנוחה ונשירה. באופן טבעי כל יום נושרות בין 100-180 שיערות. כאשר מדובר בהתקרחות ממש, נוצרת התקצרות בין משך השלב שהשערה צומחת, להתארכות שלה ולמנוחה. הסיבים הופכים דקים וזה מה שמוביל להידלדלות השיער. 

ההורמונים שמובילים לתהליך הזה

קיימים שני גורמים עיקריים שמעודדים התקרחות גברית. שילוב בין גנטיקה ותהליכים הורמונליים. ההורמון העיקרי שמוביל לתהליך ההתקרחות נקרא דיהידרוטסטוסטרון והוא נגזרת של ההורמון הגברי טסטוסטרון. נוצר תהליך מעובד עם אנזים הנקרא 5 אלפה – רדוקטאז. מנתונים עולה כי גברים המתמודדים עם הידלדלות של השיער והתקרחות, יש רמות גבוהות של האנזים הזה בקרקפת. זה בעצם מה שמעלה את ריכוזה הדיהידרוטסטוסטרון ונוצר מצב של התקרחות. 

מדוע אף שיטה שניסיתם עד עכשיו לא עבדה?

ובכן יש לא מעט שיטות ותכשירים הנמכרים בשוק שמציעים טיפול בבעיית ההתקרחות הגברית. רובם המוחלט לא יעילים ויש לכך כל מיני סיבות כמו, שילוב חומרים לא נכון. בעיה נוספת של אותם תכשירים ותרופות היא היותם מובילים להיווצרות של תופעות לוואי ותסמינים לא נעימים כמו, מרקם דביק של השיער, גירויים על עור הקרקפת ותגובות אלרגיות, צמיחה לא רצויה באזורים אחרים בגוף, פגיעה בחשק המיני ובתפקוד המיני. 

מדוע ”שורשים“ היא בשורה בתחום?

שורשים הינה פורמולה 100% טבעית. מדובר בפטנט חדשני ופורץ דרך המסייע לשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה, וכך מעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. תוך שלושה חודשים תראו שינוי של ממש ולא תאמינו שזה פשוט עובד. אין סיכונים, אין תופעות לוואי. 

כל מה שצריך זה להשקיע ולהתמיד בין 5-10 דקות בכל יום. מדובר בפורמולה טבעית המסייעת לעצור את הנשירה ולבלום את התהליך ההורמונלי שנוצר ללא תופעות לוואי. אחד היתרונות הבולטים של הטיפול שלנו הוא בכך שאנו מתחייבים לתוצאות. כלומר, אם תוך 90 ימים לא תרגישו בהבדל, כספכם יוחזר במלואו. 

מה כוללת הערכה שלנו?

הערכה כוללת עשרה בקבוקי ספריי של שורשים, רולר מזותרפיה איכותי, תעודת אחריות ומדריך שימוש בערכה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בכל שאלה, לחצו על כפתור ייעוץ עם מומחה ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.