שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול נגד נשירת שיער לגברים

נשירת שיער המובילה להתקרחות היא אחת מהתופעות האסתטיות השכיחות בקרב גברים. למעשה, רוב הגברים יחוו בשלב כזה או אחר של חייהם נסיגה של קו השיער הקדמי כבר אחרי גיל ההתבגרות. יש כל מיני סיבות שיכולות להוביל להיווצרות של נשירת שיער אצל גברים כמו למשל מתח מוגבר, רקע גנטי, שינויים הורמונליים, תזונה לקויה ועוד. 

ככל שהזמן עובר, התופעה עולה שלב ועד גיל 70 למעלה מ-75% מהגברים יסבלו מהתקרחות והדלדלות של השיער. חלק מהגברים חיים עם תופעה זו בשלום, שכן המראה ה‘קירח’ מחמיא להם אבל יש גם כאלה שזה פשוט מבאס אותם ואף פוגע בבטחון ובדימוי העצמי שלהם. אותם גברים מנסים כל מיני סוגים של תכשירים ושיטות לטיפול בנשירת שיער, אך רובם לא באמת מובילים לצמיחה מחודשת של השיערה. 

נשירת שיער- מה זה אומר מבחינה פיזיולוגית?

תופעת נשירת השיער אשר מובילה להתקרחות גורמת להתקצרות  המשך של צמיחת השיערה ומאריכה את הזמן שבו זקיקי השיער נחים. יחד עם זאת, הסיבים של השיער הופכים אט אט דקים יותר וזה בעצם מוביל להידללות של השיער. תהליך זה נקרא גם מינאטוריזציה. קיימים שני גורמים עיקריים המובילים לנשירת שיער אצל גברים:

  1. רקע גנטי
  2. פעילות הורמונלית – הורמון בשם דיהידרוטסטוסטרון שמקורו בהורמון הגברי עובר עיבוד עם אנזים הנקרא אפלא רדוקטאז 5. לרוב, אצל גברים אשר סובלים מנשירת שיער דרסטית יש רמות גבוהות של האנזים הזה אשר מעלה גם את ריכוז ההורמון. 

מה הבעיה עם הטיפולים הקיימים בשוק?

חלק מהתכשירים מכילים כל מיני חומרים המשבשים את האיזון הטבעי של המערכת ההורמונלית הגברית ומובילים להיוצרות של תסמינים ותופעות לוואי כמו למשל פגיעה בתפקוד המיני, עליה בשכיחות של גידולים סרטניים מסוג סרטן הערמונית, יובש וגירוי בעור הקרקפת, תגובות אלרגניות ועוד. 

טיפול נגד נשירת שיער לגברים – על שורשים שמעתם?

השיטה של ”שורשים“ מסייעת לעבות את השיער הקיים, מחזקת את סיב השערה ומעודדת צמיחה מחודשת של זקיקי שיער קיימים. פורמולת ”שורשים“ הינה 100% טבעית ולא מכילה אף חומר כימי המזיק לשיער. זו גם הסיבה ששימוש בפורמולה לא מוביל לשום תופעות לוואי או תסמינים. 

כיצד זה פועל?

הפורמולה מסייעת בסילוק רעלים ועודפי שומן המצטברים בקרקפת, תורמת להמרצה של מחזור הדם ומאפשרת לפורמולה הטבעית לחדור ישירות אל זקיקי השיערות. הצמחים שיש בפורמולה משלבים רכיבים פעילים ואלו מסייעים בתהליך שיקום השיער. השמפו של ”שורשים“ מסייע לשמור על איזון בחומציות התקינה של הקרקפת והתוצאה מ-ד-ה-י-מ-ה. תוך 60 ימים בלבד הנשירה מפסיקה ותוך 90 יום השיער מתעבה. תוך תקופה של פחות משנה תוכלו להנות משיער בריא, מלא וחיוני. 

”שורשים“ – יתרונות הטיפול

  • אחריות מלאה ל-90 הימים הראשונים
  • ללא תופעות לוואי, ללא תסמינים 
  • קל לשימוש, כל אחד יכול

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.