שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שמפו ותכשירים מומלצים לעידוד צמיחת שיער

הפסקת הנשירה וצמיחה מחודשת של שיער

לאור תופעת הנשירה, הנפותה הן בקרב נשים והן בקרב גברים, עולה הצורך במציאת שמפו ותכשירים להצמחת שיער, שיהיו איכותיים ויעילים ככל הניתן. 

השיער הוא אצל רבים מאיתנו חלק חשוב ביותר מהתפיסה העצמית, ובהתאם לכך מתעורר הקושי בכך שהוא מתחיל לנשור. לאור כך, כדאי להכיר מבחר גדול ככל הניתן של מוצרי שמפו ותכשירים נוספים להצמחת השיער.

סוגי תכשירים מומלצים

חשוב לזכור שכדי לטפל בשיער בצורה המיטבית לא כדאי להסתפק בשמפו בלבד. כמו כן, ההמלצה היא לבחור במקביל הן במוצרים ‘פנימיים’ כגון ויטמינים טובים לשיער שחסרים לנו, והן במוצרים ‘חיצוניים’ כגון שמפו, תרסיסים, שמנים, ועוד. 

ההיצע ב’שוק’ מגוון מאד – ישנן הן חברות ישראליות והן חברות מגוונות ברחבי העולם שיכולות לסייע לכן ולכם הם תופעת הנשירה. 

כמו כן חשוב לשים לב כי מחפשים מוצרים שלא רק מונעים נשירה, כי אם גם מעודדים צמיחה מחודשת של השיער – ובכך מעשירים את המראה והבריאות של השיער. 

נוסף לאמור, התכשירים המומלצים לצמיחה מחודשת של שיער כוללים כדורים, ‘תרופות סבתא’, ג’לטין, ועוד.

איך זה עובד?

התכשירים ואופני הטיפול השונים פועלים על ‘מנגנונים’ שונים על הקרקפת שלנו, ובכך כל אחד מהם יכול, בצורה שונה, לסייע בצמיחה מחודשת של השיער. 

שמפו להצמחת שיער למשל יכיל לרוב חומרים טבעיים רבים – וביניהם קולגן שמחזק את השערה, ויטמינים שונים, ביוטין, שמנים שונים, וכד’. 

חומרים אלה מגבילים את ההורמונים אשר פוגעים בשיער וגורמים לנסיגתו ונשירתו, ובמקביל מגדילים זרימת דם לקרקפת ובכך מעודדים גם צמיחה של השיער. 

דרך נוספת אשר מובילה לצמיחה הינה הזרמת דם לקרקפת. פעמים רבות נשירה נוצרת עקב זרימת דם נמוכה באיזור ופגיעה בזקיקים – המהווים את ‘ראש’ השערה. כך, מומלץ בנוסף לתכשירים גם להזרים את הדם לקרקפת, בין אם על ידי עיסוי עצמי ובין אם על ידי שימוש באביזרי עיסוי ייעודיים.

צורה מרכזית נוספת שיכולה לסייע הינה שינוי תזונתי. פעמים רבות התזונה שלנו אינה כוללת את הויטמינים הנחוצים לצמיחת שיער מחודשת ולמניעת נשירת שיער קיים. 

מה לעשות עכשיו?

חשוב לשים לב כי לאור חשיבות השיער בתפיסתם של אנשים את עצמם, ישנם המוני מוצרים בשוק, חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. לחלק מהמוצרים עשויות להיות תופעות לוואי. זאת ועוד, יש לזכור כי תהליך חידוש צמיחת השיער הוא תהליך ארוך. לשיער לוקח זמן רב לגדול מחדש. 

לאור אלה חשוב להתחיל ממחקר מעמיק בשאלה מה יש לשנות – בין אם להוסיף תכשירים, לשנות תזונה, או לקחת ויטמינים, כמו גם שילוב של הדברים, חשוב לזהות אילו תכשירים מיטיבים אתכם ועם השיער שלכם. 

כמו כן, יש להיאזר בסבלנות, ובעת ביצוע התהליך הארוך לזכור את היתרונות הרבים של שיער מלא ובריא.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Hair Grow

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא

שמן מנטה לנשירת שיער
Hair Grow

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה