שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

דקל ננסי לנשירת שיער

השיער הוא לפעמים חלק חשוב בזהות שלנו – כיצד מונעים את נשירתו?

בעיה המעסיקה נשים וגברים רבים הינה איך להתמודד עם נשירת השיער. אחד הפתרונות, שהשימוש בו הולך וגובר, הינו דקל ננסי לשיער. אחוז גבוה ביותר של אנשים יסבול מנשירת שיער בשלב כזה או אחר בחיים. השיער מהווה פעמים רבות רכיב מרכזי מזהותו של אדם. לפיכך – יש להכיר את הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם נשירתו.

מוצרים טבעיים – הדרך המומלצת להתמודד עם הנשירה

עם השנים, עולה ההבנה שהדרך להתמודד עם נשירת שיער, כמו גם עם בעיות עור שונות, מראה השיער עצמו, ועוד, הינה השימוש במוצרים טבעיים.

המוצרים הטבעיים מעניקים לנו מגוון ויטמינים שדרושים לשיער שלנו. כך, מחסור במינרלים עשוי להוביל לכך שהגוף לא יוכל להתמודד בצורה יעילה עם שינויים הורמונליים וכד’. בכדי להתמודד עם המחסור הזה יש לשים לב לתזונה מאוזנת, במקביל לנטילת ויטמינים. הללו כוללים בין היתר אבץ, ויטמיני B, ועוד.

חשוב לזכור שמהרגע בו מתחילים להקריח כבר קשה יותר לגדל חזרה את השיער. זאת, בשונה מלגרום לכך שהוא לא ינשור מלכתחילה ולהימנע מהיעלמות של זקיקי השיער.  

הדקל הננסי – תוסף תזונה הנלחם בנשירת שיער

עיקר הנשירה, בין אם בגברים ובין אם בנשים, הינה תוצר של עלייה ברמות הטסטוסטרון – אשר הינו בעל השפעה שלילית על זקיקי השיער המצויים בקרקפת שלנו, ושמהן יוצאות השיערות. הנגזרת הפעילה של הטסטוסטורן, הנקראת גם DHT, מובילה לתוצאה הלא רצויה של דילדול בשיער אצל נשים ו’נסיגה’ שלו אצל גברים.

אחת הדרכים להתמודד עם התופעה הינה שימוש בתוספי תזונה של צמח בשם דקל ננסי. הדקל הננסי הינו צמח אשר מקורות בארצות הברית. 

תוסף תזונה זה מוביל, לאחר תהליכים מסוימים, לעיכוב משמעותי של פעילות הDHT, משמע עיכוב של ההקרחה. כיוון שמדובר בחומר טבעי, גם לא עולה החשש מקיומן של תופעות לוואי שונות ומשונות, אשר עשוי להיות קיים בתרופות מסוימות. 

כך, המשתמשים בדקל הננסי למניעת נשירת השיער יכולים להנות מכל ההטבות המצוינות לעיל של שימוש במוצרים טבעיים, ובמקביל לעכב באופן משמעותי את היעלמות זקיקי השיער. 

בחירה בדקל ננסי כרכיב מרכזי למלחמה בנשירה

כאמור, נשירת שיער הינה נחלתם של אחוז גבוה ביותר באוכלוסייה, ועשויה להוביל לפגיעה בבטחון ובערך העצמיים. לאור כך שמדובר בתופעה כה רחבה הפוגעת בנשים וגברים כאחד, המונים מנסים למצוא את הפתרון היעיל והבטוח ביותר. 

לאור כך, מגוון הפתרונות המוּצעים להתמודדות עם נשירת שיער הוא עצום. נוסף לסוגי הוויטמינים השונים הקיימים, ישנם גם מגוון מוצרי היגיינה, שמפו, מרכך ושמנים, תרסיסים, ועוד.

בתוך מגוון רחב זה, מהווה הדקל הננסי אופציה רלוונטית וחשובה. לפיכך – כדאי לשקול לחיוב שימוש במוצר זה. 

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Hair Grow

לא רק באוכל: רוזמרין לנשירת שיער

הדבר הראשון שיעלה לכם לראש כאשר נדבר איתכם על רוזמרין הוא המטבח הביתי, חלקנו אוהבים את הרוזמרין חלקנו אוהבים אותו פחות אבל אף פעם לא

שמן מנטה לנשירת שיער
Hair Grow

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה