שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

חושבים ששיער שנשר יכול לצמוח מחדש?

הטעות מתחילה בהנחות היסוד שהרבה פעמים עלולות להיות פשוט מטעות. בואו נתחיל מהתפיסה הבסיסית והיא שאין כזה דבר שיער שלא נושר. כל שיער של כל אדם ושל כל בעל חיים, דרך אגב, מועד לנשור. את זה אתם וודאי יכולים לראות היטב בכל פעם בו אתם מנסים לשלוף את השיער של בנות הזוג שנתקע עמוק בביוב יוצר סתימה. גם לאנשים עם שיער שופע ובריא קורה באופן יומיומי ממש, שהשיער שלהם נושר. אלא, שהבעיה היא תמיד מתחילה כאשר השיער פשוט לא צומח מחדש. אז באמת צריך למצוא את הדרך להביא לצמיחה מחודשת של השיער מה שהוא לא פעם ולא פעמיים אתגר משמעותי. שכן, באופן טבעי, מה שעושה הגנטיקה של מי שסובל מאיבוד שיער, קשה לפתור. אבל זה לא אומר שאין דרכים בכל זאת לעודד צמיחה של השיער. 

קודם כל, אל תתייאשו 

אנחנו יודעים שמדובר על שורה של עצות שאתם מקבלים פשוט כל הזמן, אבל אנחנו רוצים לעודד אתכם להפסיק להתייאש. זה לא קל להתמודד עם כישון ועם אובדן של שיער אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להקל על המצב ולשנות אותו. נשירת שיער והתקרחות היא תופעה רחבה ממה שנדמה לכם ויש רבים בכל העולם שסובלים ממנה. אתם יכולים, כמו רבים, למצוא את שורת הפתרונות שיעזרו לכם למצוא את הדרך לשנות את התמונה. 

אורח חיים בריא ומאוזן 

נשירת שיער והתקרחות הם הרבה פעמים תוצאה של גנטיקה. כאשר הגנטיקה פוגשת במצב נפשי מורכב או במי שלא צורך את התזונה המתאימה עבורו, התופעה פשוט הופכת לרחבת היקף הרבה יותר ממה שהייתה לכתחילה. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך עבור מי שהגנטיקה שלו מכתיבה נטייה לאיבוד שיער, להקפיד על אורח חיים בריא ומאוזן משני טעמים: 

  • אורח חיים בריא ומאוזן כולל צריכה של ברזל שמשפיע על צמיחה של השיער: ברזל הוא אחד המרכיבים שאחראים על שיער בריא ומלא. הרבה פעמים, בעולם האינטנסיבי בו אנחנו חיים, בו אנחנו לא פעם ולא פעמיים אוכלים אוכל לא בריא ולא מאוזן, אנחנו מוצאים את עצמנו בלי ויטמינים שהם ממש הכרחיים למתן תחושה טובה ולהיווצרות גוף בריא. לכן, חשוב מאוד להקפיד על אורח חיים שמלא ביותר אוכל ביתי מבושל מאוכל מהיר בהזמנה. 
  • אורח חיים בריא מוריד לחץ, חרדה ודיכאון: מצב נפשי יכול גם הוא להשפיע על נשירת שיער והתקרחות. ישנם מחקרים רבים שהצליחו להוכיח קשר בין מצב נפשי ובין מצב השיער. אורח חיים בריא כמובן לא כולל רק תזונה טובה יותר אלא גם ספורט, שינה טובה ועוד. כך שלא רק את השיער שלכם תקבלו חזרה כי אם גם את עצמכם. 

שימוש בחומרים איכותיים לחפיפה של השיער 

בקרקפת יש לנו שומנים טבעיים שתפקידם הוא לעזור לשיער להמשיך ולצמוח. כאשר אנחנו חופפים באופן תדיר את השיער, הרבה פעמים בחומרים שמייבשים את השיער במידה ניכרת, התוצאה היא אובדן של השיער. לכן חשוב מאוד, עבור מי שסובל מנשירת שיער, לבחור בתכשירים איכותיים שישמרו על השיער לאורך הזמן. מניעת נשירה היא הרבה פעמים חיונית יותר מאשר ניסיונות שיחזור לא יעילות שלו. 

שימוש בטכנולוגיה חדשה

קיימת אפשרות להיעזר בלייזר ובניתוחים שונים להשתלת שיער. מדובר על מה שהיה פופולארי עד לפני כמה שנים אבל לא מדובר על תהליך נטול סיכונים גם אם מדובר על תהליך שבסופו של דבר מביא תוצאות טובות. הקפידו על מניעה לפני שאתם ניגשים לאלטרנטיבות.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.