שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות. לא פעם התחושה של איבוד השיער משפיעה על האופן בו המטופל מרגיש. איבוד שיער נחשב למשהו שקורה לאנשים מבוגרים בלבד, משהו שתמיד נותן איזו קונוטציה של התבגרות, זיקנה אפילו, אבל האמת היא כי אתם ממש לא חייבים לסבול מהתופעה הזו. ישנן דרכים לשפר את מצב השיער במידה ניכרת. 

מה הגורמים לתופעה

נשירת שיער והתקרחות הם מה שנובע כתוצאה של גנטיקה בעיקר. אנחנו מדברים על שינויים הורמונליים שמתרחשים אצל גברים לאורך השנים. זה נכון שאנחנו לא רגילים לשמוע על כך בצד הגברי של המפה ושינויים הורמונליים מזכירים לנו בעיקר בעיות נשיות, אבל האמת היא כי גם גברים משתנים לאורך החיים. בעיקר עולה הכמות של הורמון ההידרוטסטוסטרון שפשוט מונע מהשיער לצמוח מחדש. שכן חשוב להדגיש בנקודה הזו כי התקרחות ונשירת שיער אלו תופעות שונות. נשירת שיער זה מה שקורה לכל מי שיש לו שיער, כל הזמן השיער שלנו נושר באופן טבעי. כולנו מכירים את הסתימות שיכולות להיווצר במקלחת ברגע שיש כמה דיירים עם שיער ארוך בבית. הבעיה היא כאשר השיער פשוט לא צומח מחדש.

חשוב להקפיד על קיום אורח חיים בריא

במידה ואתם מעוניינים למנוע נשירת שיער והתקרחות בשלב הראשון חשוב לאמץ אורח חיים בריא יותר ומאוזן. לעשן פחות, מה שהוא אחד הגורמים הישירים לאיבוד של שיער, לאכול אוכל מאוזן בו קיימים ויטמינים שעוזרים לצמיחה של השיער מחדש, כמו ברזל וכיוצא באלו. גם ספורט, שינה טובה ועוד, אלו גורמים שמשפיעים על היכולת של הגוף לייצר שיער חדש ובעיקר, לא להיות במתח מה שמביא לאובדן של השיער. 

אמנם מדובר על פיתרונות שהם לא פיתרונות קסם. הרבה פעמים מי שיש לו באמת בעיה אמיתית של איבוד שיער יצטרך להיעזר בכלים נוספים כדי להצמיח את השיער מחדש. אבל אם אתם מתחילים לראות היווצרות של התופעה, זה הזמן שלכם לשנות את אורח החיים שלכם כדי למנוע הדרדרות של המצב. שכן הרבה פעמים מניעה היא הדבר הנכון לעשות לפני שניגשים פשוט לפתור את הדברים.

שימוש בטכנולוגיה חדשה לשיפור מצב השיער 

אנחנו חיים במציאות טכנולוגית חדשה שלמעשה מאפשרת לנו להשתיל שיער שנמצא במקומות אחרים בגוף, חזרה על הראש. אל תתבלבלו, לא מדובר על השתלה של שיער שופע ובריא כמו שהיה בימים בהם הייתם צעירים, אנחנו מדברים על השתלה של זקיקים קטנים אותם לוקחים מהידיים, הרגליים ולפעמים מהישבן, אותם משתילים בחזרה על הפדחת. מדובר על מה שהפך פופולארי בשנים האחרונות אבל גם על מה שצריך לעשות באופן זהיר כדי להימנע מטעויות וכדי לצאת ממנו עם תוצאות טובות. 

מניעה היא תמיד עדיפה 

נשירת שיער והתקרחות אלו לא תופעות שמתחילות ביום אחד בהיר. אנחנו מדברים על שילוב של גנטיקה ביחד עם פעולות שונות שמעודדות למעשה נשירה של השיער. אנחנו ממליצים לכם לא להגיע לרגע האחרון. הרבה מאוד פעמים יש מה לעשות בשלבים מוקדמים יותר כדי להאט את קצב נשירת השיער. 

אמנם מי שהגנטיקה שלו היא גנטיקה שטומנת בחובה נשירת שיער הוא מי שצריך להתמודד באופן נחרץ יותר עם התופעה אבל אין זה אומר כי שימוש בחומרים איכותיים לחפיפה של השיער, הקפדה על אורח חיים בריא ועוד לא יכולים לעזור לו ולשמור כמה שניתן על שיער חי ובריא. 

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.