שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

שירות המשלוחים והמוקד הטלפוני שלנו עובדים כרגיל גם בימים אלו

התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

גלו את שורש הפתרון לנשירת שיער

לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים

לפני שאנחנו מדברים על הפיתרונות עבור נשירת שיער, אנחנו רוצים לדבר קצת על הגורמים שמובילים לכתחילה לתופעות כמו נשירת שיער. נשירת שיער יכולה להתרחש מכמה סיבות עיקריות: 

  • גנטיקה: עם הגיל, בעיקר גברים סובלים מעליה בהורמון ההידרוטסטוסטרון שמוביל באופן טבעי להידלדלות של השיער ולנסיגת קו השיער. שכן, כאשר אנחנו מדברים על נשירת שיער, יותר מהכל, אנחנו מדברים על תופעה בה השיער למעשה פשוט לא ממשיך לצמוח מחדש אחרי שנשר. 
  • תזונה: תזונה משפיעה באופן ממש דרמטי על מצב השיער. לא סתם ספרים רבים ברחבי העולם ממש ממליצים על שורה של תוספי תזונה שיעזרו להמשיך ולגדל שיער בריא ושופע פשוט משום שהיום, עם המזון המהיר והאופן בו אנחנו אוכלים, באופן כמעט בלתי נמנע אנחנו פוגעים בתאים שהתפקיד שלהם הוא לאפשר לנו להמשיך ולהצמיח את השיער שלנו מחדש. 
  • חומרים לא טובים לשיער: היום, לצערנו, קיימים חומרים בשוק שאולי נשמעים כמו פיתרונות נהדרים לניקוי של השיער, אבל בפועל, מעודדים נשירה שלו. הטעות הנפוצה ביותר היא להשתמש בחומרים שתפקידם לנקות את השיער אבל בפועל מייבשים אותו במידה משמעותית ופשוט גורמים בדיעבד לאובדן של השיער. 

מה בכל זאת ניתן לעשות 

לפני שפונים לשורה של טיפולים פולשניים כמו השתלת שיער בטורקיה וכיוצא באלו, אפשר לעשות הרבה קודם כל כדי לעודד מניעה של הנשירה ובשלב השני, כדי לעודד צמיחה. קודם כל, כמובן ההמלצה היא לאכול בריא. אוכל בריא ומאוזן שכולל הרבה ברזל המגיע משקדים, אגוזים, בשר אדום ועוד, כל אלו יכולים לשפר את מצבו של השיער במידה משמעותית. באופן כללי, יותר אוכל בריא ומזין ופחות אוכל מעובד עוזרים לכל מה שנוגע לאופן בו אנחנו נראים. 

אפשר בין היתר לקחת שורה של תוספי תזונה אם אתם רואים שמדובר על תופעה שאתם פשוט לא מצליחים להתגבר עליה. אנחנו כמובן ממליצים לכם לא לקחת שום תוסף תזונה בלי להתייעץ על כך עם איש מקצוע מעולה שיעזור לכם לאבחן את הבעיה ויביא לכם את הפיתרון המתאים עבורכם. 

הימנעו מחפיפות מיותרות

כאמור, לחפוף את השיער כל הזמן, סופו הוא שהשיער ינשור. אם אתם סובלים מתופעות שונות של אובדן שיער היינו ממליצים לכם לחפוף רק פעם בכמה ימים. אמנם בחודשי הקיץ הלחים קשה יותר לעמוד ביעד, אבל אנחנו בטוחים כי על ידי שימוש נכון בחומרים איכותיים אתם יכולים לשמור על השיער שלכם במצב טוב יותר ובריא יותר. נשירת שיער והתקרחות הם לא גזירת גורל וכאן מדובר על פעולה פשוטה כל כך שבסופה אתם יכולים להגיע למצב של שיער הרבה יותר בריא ומאוזן בסופו של דבר. 

הפסיקו לעשן 

מחקרים שונים הצליחו להוכיח כי עשן הסיגריות פוגע בין היתר בשיער. אם אתם רוצים למנוע תהליכים של נשירת שיער והתקרחות זו הדרך להגיע לתוצאה טובה יותר בסופו של דבר. 

מדובר על נטייה טבעית 

לגנטיקה יש הרבה מאוד מקום במקרים הללו, באופן טבעי יש מי שיאכלו רק אוכל לא בריא, יעשנו כל היום ויחפפו את השיער בכל יום ובכל זאת השיער שלהם יהיה בריא ומלא. יש מי שהגנטיקה שלו מכתיבה מציאות אחרת. ההמלצה היא לא להילחם בטבע אלא להתמודד עם מה שהוא מביא בצורה הטובה ביותר. ישנם דברים שאי אפשר לשנות ,אבל אימוץ של כמה הרגלים פשוטים בהחלט יכול להביא לשינוי משמעותי. אנחנו ממליצים לכם לבחור באלטרנטיבה הזו ולראות תוצאות טובות יותר במהירות.

רוצה להציל את השיער שלך? דבר איתנו

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

גנטיקה ונשירת שיער

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם סובלים מתופעות של נשירת שיער והתקרחות ואילו רבים ממי שאתם מכירים ממש לא בהיכרח סובלים מהבעיה הזו, אנחנו

פתרונות שעובדים להתקרחות ומפרצים

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות לא מיוחדות עבור ישראלים בודדים, למרבית הציבור הישראלי, לגברים בניהם, יש נטייה להתקרחות ואיבוד שיער לאורך שנים ככל שאלו עוברות.